Маска для гарячого обгортання «Перець-Какао»

Професійний засіб для догляду за шкірою тіла на основі порошку з какао та кайєнського перцю, що самонагрівається при додаванні води. Засіб сприяє мікроциркуляції крові, знімає відчуття втомленості у зоні спини, шиї та плечей, покращує стан шкіри в зоні стегон та сідниць, допомагає боротися з ознаками целюліту.

Поліфеноли какао допомагають реструктурувати шкіру, роблячи її м’якою і еластичною. Екстракт кайєнського перцю нормалізує обмінні процеси в клітинах шкіри, виводить токсини, стимулює спалення жирів, зігріває. Магній чинить розслабляючий ефект на м’язи.

Екстракт гуарани підтягує шкіру, зберігаючи її пружною і свіжою, сприяє поліпшенню метаболічних процесів у шкірі та підшкірно-жировій клітковині, усуває набряки.

Екстракт ацероли — джерело вітаміну С, уповільнює процеси старіння шкіри, підвищує мікроциркуляцію, має протизапальні властивості.

Рекомендовано: для жінок і чоловіків, курсом з 5-10 процедур 1-2 рази на тиждень, у складі антицелюлітних, лімфодренажних та загальновідновлюючих процедур для тіла.Склад (по INCI): Theobroma Cacao Shell Powder, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Maris Aqua, Sodium Carrageenan, Capsicum Frutescens Fruit Powder, Magnesium Oxide, Maltodextrin, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Paullinia Cupasa Seed Extract.