Історія компанії

Історія розвитку «ФарКоС» починається з Фармацевтичної компанії «ФарКоС», яка була створена в 1996 р. Комерційна діяльність компанії заснована на результатах власних наукових досліджень. Ядро компанії складають інноваційні розробки, які дозволили компанії успішно влаштуватися на ринку фармацевтичної продукції. 

Для досягнення результатів «Фармацевтична компанія «ФарКоС» протягом тривалого часу дотримується стратегії оптимального поєднання ретельно продуманої політики проведення спільних досліджень з високою ефективністю власних науково-дослідницьких робіт з розробки нових лікарських засобів. Науково-дослідна концепція компанії базується на фундаментальних дослідженнях в області біології, біохімії і фізіології, які дозволили компанії (успішно влаштуватися) — знайти своє місце на ринку фармацевтичної продукції.

Компанії належить пріоритет у створенні лікарських засобів на основі координаційних сполук. Саме перший подібний препарат АТФ-ЛОНГ® став запорукою успішного становлення і розвитку компанії. «ФарКоС» виробляє хімічну субстанцію, а виготовлення готової лікарської форми по ліцензійному договору передане Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі. За підсумками 2005р. препарат АТФ-ЛОНГ® входить в ТОП-100 за обсягами продажів фармацевтичних препаратів і номінований на звання Препарат року-2005 за підсумками всеукраїнського рейтингу «Панацея».

За цей час компанія успішно пройшла процес становлення: створені і введені в експлуатацію власні виробничі цехи з виробництва готових лікарських форм — таблеток і капсул, а також складські приміщення.

Зміцнилася науково-дослідна база, створена власна методологія з розробки нових лікарських засобів, розширилася інфраструктура по їх впровадженню і виробництву.

У 2010 році було відкрито гуртовий аптечний склад, що дозволило підвищити ефективність роботи логістичної служби.

У 2011 році створено аутсорсинговий відділ, який займається управлінням продажами продуктів і супроводом маркетингової діяльності в аптечних мережах України.

У 2013 році розпочата розробка лінійки «Продуктів для здоров’я», в результаті створені: «Мембратон», «ЦитоВел», «ІмуноВел».

Процес пошуку і розробки нових лікарських препаратів в Фармацевтичної компанії «ФарКоС» є безперервним.
Зусилля фахівців компанії спрямовані на розробку ефективних і безпечних засобів для терапії серцево-судинних, неврологічних, урологічних та онкологічних захворювань.

Пошук нових лікарських форм вимагає проведення численних досліджень в широкому діапазоні наукових дисциплін. Для підтримки високого рівня наукових розробок Фармацевтична компанія «ФарКоС» встановлює тісні партнерські відносини з різними колективами дослідників, що мають досвід в спеціалізованих областях науки і це відкриває нові перспективи розвитку.