Трицитрон Екстра
Склад:
діючі речовини: 1 саше містить парацетамолу 650 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг.
Форма випуску:
порошок для орального розчину №10
Опис:
Комбінований препарат для лікування симптомів грипу та застуди. Чинить жарознижувальну, деконгестивну, знеболювальну і протиалергічну дію. Показання: лікування симптомів грипу та застуди, включаючи гарячку та озноб, головний біль, нежить, закладеність носа та придаткових пазух, чхання та біль у тілі.
Переваги:
— Доступна ціна;
— Однієї упаковки вистачить на 1 курс лікування;
— Швидка дія.