Косметична лінія «ФарКоС»

У вересні 2017 року було відкрито новий цех з виробництва косметичних засобів під торговою маркою Farkos. Основними принципами розробки нових засобів є поєднання натуральних інгредієнтів (рослинних та ефірних олій, екстрактів та вітамінів) з дієвими активними субстанціями фармацевтичної якості. Компанія відмовилась від використання синтетичних ароматизаторів, барвників та мінеральних олій.

Першими засобами лінії стали косметичні креми, сироватки та тоніки на основі гіалуронової кислоти. Основним призначенням цих засобів є допомога жінкам з першими проявами вікових змін.

Фармацевтична компанія «ФарКоС» співпрацює з Європейськими та Українськими науковими інститутами. Серед Європейських партнерів слід відзначити Чеську компанію CONTIPRO, яка з 1990 року є виробником гіалуронової кислоти та активних комплексів на її основі.

У 2018 році компанія планує розширити асортимент косметичних засобів та створити нові лінії по догляду з шкірою та волоссям.

Тонік «Регенеруючий» з гіалуроновою кислотою та вітамінами

Регенеруючий тонік з гіалуроновою кислотою та вітамінами від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» розроблений як засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який чудово очищує та тонізує шкіру, усуває відчуття стягнутості після вмивання, підготовлює шкіру для нанесення макіяжу. Після використання тоніку шкіра виглядає зволоженою, доглянутою та сяючою.

Рекомендована ціна 200,00 грн

докладніше

Тонік «Зволожуючий» з гіалуроновою кислотою

Зволожуючий тонік з гіалуроновою кислотою від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» розроблений як засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який чудово очищує та тонізує шкіру, усуває відчуття стягнутості після вмивання, підготовлює шкіру для нанесення макіяжу. Після використання тоніку шкіра виглядає зволоженою, доглянутою та сяючою.

Рекомендована ціна 180,00 грн

докладніше

Сироватка «Регенеруюча» з гіалуроновою кислотою та вітамінами

Регенеруюча сироватка з гіалуроновою кислотою та вітамінами від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» розроблена як засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який допоможе вам зберегти природну красу та молодість шкіри. Завдяки високій концентрації гіалуронової кислоти (1%) у складі сироватки, прискорюється синтез колагену та еластину, розгладжуються дрібні та глибокі зморшки, підтягується овал обличчя.

Рекомендована ціна 270,00 грн

докладніше

Сироватка «Зволожуюча» з гіалуроновою кислотою

Сироватка зволожуюча з гіалуроновою кислотою - професійний засіб для догляду за шкірою обличчя, рук, шиї та декольте, який допоможе вам зберегти природну красу та молодість шкіри. Завдяки високій концентрації гіалуронової кислоти (1%) у складі сироватки, прискорюється синтез колагену та еластину, розгладжуються дрібні та глибокі зморшки, підтягується овал обличчя. Шкіра виглядає більш пружною, зволоженою та сяючою.

Рекомендована ціна 240,00 грн

докладніше

Регенеруючий крем з гіалуроновою кислотою та протеїнами гриба шиітаке

Регенеруючий крем з гіалуроновою кислотою та протеїнами гриба шиітаке від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» розроблений як засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, яка потребує зволоження, живлення та має такі прояви вікових змін, як: дрібні та глибокі зморшки, втрата еластичності шкіри, пігментні плями та тьмяний колір обличчя.

Рекомендована ціна 280,00 грн

докладніше

Зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою та протеїнами злакових

Зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою та протеїнами злакових від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» розроблений як засіб для догляду за сухою та чутливою шкірою обличчя та шиї, яка потребує інтенсивного зволоження, живлення та має такі прояви вікових змін, як: дрібні та глибокі зморшки, втрата еластичності шкіри, тьмяний колір обличчя. Ніжно дбає та усуває лущення, почервоніння та подразнення шкіри, спричинені несприятливими погодними умовами або іншими чинниками.

Рекомендована ціна 300,00 грн

докладніше

Гідрат «Антивіковий»

Гідрат «Антивіковий» від Фармацевтичної компанії «ФарКоС» - це концентрований засіб на основі рослинних олій, підібраних для догляду за шкірою обличчя з проявами вікових змін. Шкірі необхідні жирні кислоти, які роблять її м'якою, повертають ніжне сяйво і еластичність, відповідають за відновлення клітин епідермісу і нормальний водно-ліпідний баланс.

Рекомендована ціна 230,00 грн

докладніше
...

Подiї

Науково-практична конференція "День аритмології на Дніпропетровщині" 30 листопада 2018 року відбулася освітня науково-практична конференція «День аритмології на Дніпропетровщині» для лікарів за спеціальностями «загальна практика - сімейна медицина&raq... докладніше
всi подiї