Косметична лінія «ФарКоС»

Фармацевтична компанія "ФарКоС" - українське фармацевтичне виробництво, засноване в 1996 році родиною лікарів. Основними напрямками діяльності компанії є власні наукові розробки, які лягли в основу виробництва оригінальних лікарських засобів і біологічно активних добавок.
У 2017 році Фармацевтична компанія "ФарКоС" почала розвивати новий напрямок своєї діяльності - виробництво косметичної продукції фармацевтичної якості під торговою маркою PharCos (Pharmaceutical Cosmetics)

У 2018 році асортимент косметичних засобів ТМ PharCos значно розширився та компанія провела ребрендинг, створивши дійсно вишуканий дизайн, який відповідає сучасним тенденціям та концептам компанії.

Перевірені та сертифіковані постачальники

Фармацевтична компанія "ФарКоС" співпрацює з надійними постачальниками косметичних інгредієнтів з усього світу, які надають сертифікати якості, що гарантують ефективність та безпеку своїх компонентів.
Серед наших постачальників BASF (Німеччина), Clariant (Швейцарія), Contipro (Чехія), Seppic (Франція), Inovia International (Великобританія), Natura-Tec (Франція), Kyowa (Японія), Schülke & Mayr (Німеччина), Agrimer (Франція).

Відповідність сучасним тенденціям

При розробці косметичної продукції PharCos враховуються сучасні тенденції косметології, аналізуються склади відомих косметичних брендів, досліджується ефективність і доцільність застосування косметичних інгредієнтів. Розробники підбирають максимально функціональний і корисний для шкіри склад.

Основне призначення косметичної продукції

PharCos - системний догляд за шкірою обличчя та тіла, боротьба з першими проявами вікових змін.

Маска для гарячого обгортання «Перець-Какао»

Професійний засіб для догляду за шкірою тіла на основі порошку з какао та кайєнського перцю, що самонагрівається при додаванні води. Засіб сприяє мікроциркуляції крові, знімає відчуття втомленості у зоні спини, шиї та плечей, покращує стан шкіри в зоні стегон та сідниць, допомагає боротися з ознаками целюліту.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Підтягуюча маска для тіла

Професійний засіб для догляду за шкірою тіла на основі порошку з морських водоростей. Рекомендовано застосовувати для шкіри декольте, живота та стегон як засіб, що тонізує та підвищує еластичність шкіри.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Відбілююча АЛЬГІНАТНА маска для обличчя

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який зберігає водний баланс шкіри, нормалізує циркуляцію крові і лімфи в судинах, сприяє розгладженню зморшок, підвищенню тонусу шкіри та покращенню її еластичності. Має протизапальні та антибактеріальні властивості, підходить для усунення пігментних плям, покращує колір обличчя. За рахунок пластифікації маска здатна корегувати овал обличчя.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Тонізуюча АЛЬГІНАТНА маска для обличчя

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який зберігає водний баланс шкіри, нормалізує циркуляцію крові і лімфи в судинах, сприяє розгладженню зморшок, підвищенню тонусу шкіри та покращенню її еластичності. Має протизапальні та антибактеріальні властивості, покращує загальний вигляд шкіри. За рахунок пластифікації маска здатна корегувати овал обличчя. Екстракти ацероли та спіруліни містять вітаміни А, С, Е, уповільнюють процеси старіння шкіри, тонізують та регенерують. Олія апельсину ніжно відбілює шкіру та повертає здорове сяйво.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Зволожуюча АЛЬГІНАТНА маска для обличчя

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який зберігає водний баланс шкіри, нормалізує циркуляцію крові і лімфи в судинах, сприяє розгладженню зморшок, підвищенню тонусу шкіри та покращенню її еластичності. Має протизапальні та антибактеріальні властивості, покращує загальний вигляд шкіри. За рахунок пластифікації маска здатна корегувати овал обличчя.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Бальзам для рук «Живлення та пом'якшення»

Засіб для догляду за шкірою рук, схильною до сухості та лущення. Завдяки вмісту цінних олій кокосу, ши та какао засіб глибоко живить шкіру, відновлюючи її еластичність.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Крем для рук «Інтенсивне зволоження»

Засіб для догляду за шкірою рук, схильною до сухості та подразнення. Завдяки вмісту цінних олій кокосу, виноградних кісточок та авокадо засіб чудово зволожує та відновлює захисний бар'єр шкіри, покращуючи її еластичність.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Тонік «АНА-кислоти»

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, який чудово очищує та тонізує шкіру, усуває відчуття стягнутості після вмивання, підготовлює шкіру для нанесення крему. Містить активні компоненти для глибокого зволоження та відновлення шкіри: високомолекулярну гіалуронову кислоту, комплекс АНА-кислот (гліколева, лимонна, молочна, винна, яблучна), Д-Пантенол, екстракти пелюсток троянди та ягід малини.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Крем для шкіри навколо очей

Професійний засіб для зволоження, розгладження зморшок та покрашення стану шкіри навколо очей на основі активних компонентів: високомолекулярної гіалуронової кислоти, вітамінів А, Е, К та екстракту ягід годжі.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Регенеруючий крем

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї, яка потребує зволоження, живлення та має такі прояви вікових змін, як: дрібні та глибокі зморшки, втрата еластичності, пігментні плями та тьмяний колір обличчя. Містить активні компоненти для глибокого зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярну гіалуронову кислоту, вітаміни А, Е та протеїни гриба шиітаке.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Зволожуючий крем

Професійний засіб для догляду за сухою та чутливою шкірою обличчя та шиї, яка потребує інтенсивного зволоження, живлення та має такі прояви вікових змін, як: дрібні та глибокі зморшки, втрата еластичності шкіри, тьмяний колір обличчя. Ніжно дбає та усуває лущення, почервоніння та подразнення шкіри. Містить активні компоненти для глибокого зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярну гіалуронову кислоту, вітамін Е, СО2 екстракти моркви та обліпихи та протеїни злакових.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Гідрат «Антивіковий»

Професійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї на основі композиції з рослинних олій, збагаченої екстрактами та вітамінами. Містить активні компоненти, які глибоко зволожують і живлять шкіру обличчя, усуваючи прояви вікових змін.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Делікатний догляд» для чутливої шкіри

Активні компоненти, які забезпечують каскадне зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярна гіалуронова кислота, зволожуючий комплекс Aquaxyl, актив HySilk (гіалуронова кислота мол. м. 0,15-1,3 MDa), актив HyActive (гіалуронова кислота мол. м. 10-50 kDa), Д-Пантенол, екстракти ромашки та алое.

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Вітамінний заряд»

Активні компоненти, які забезпечують каскадне зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярна гіалуронова кислота, зволожуючий комплекс Aquaxyl та вітамінний комплекс BeauPlex® (вітаміни В3, В5, С, Е, В6).

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Ботекс ефект»

Активні компоненти, які забезпечують каскадне зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярна гіалуронова кислота, зволожуючий комплекс Aquaxyl, актив HySilk (гіалуронова кислота мол. м. 0,15-1,3 MDa), актив HyActive (гіалуронова кислота мол. м. 10-50 kDa) та гамма - аміномасляна кислота (ГАМК).

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Клітинна енергія»

Активні компоненти, які забезпечують каскадне зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярна гіалуронова кислота, зволожуючий комплекс Aquaxyl, актив HySilk (гіалуронова кислота мол. м. 0,15-1,3 MDa), актив HyActive (гіалуронова кислота мол. м. 10-50 kDa) та аденозин трифосфат (АТФ).

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Інтенсивне відновлення»

Активні компоненти, які забезпечують каскадне зволоження та відновлення шкіри на структурному рівні: високомолекулярна гіалуронова кислота, зволожуючий комплекс Aquaxyl, актив HySilk (гіалуронова кислота мол. м. 0,15-1,3 MDa), актив HyActive (гіалуронова кислота мол. м. 10-50 kDa).

Рекомендована ціна грн

докладніше

Сироватка «Екстра зволоження»

Активні компоненти: високомолекулярна гіалуронова кислота та зволожуючий комплекс Aquaxyl, які забезпечують каскадне зволоження шкіри, сприяють розгладженню зморшок та підсилюють захисні функції епідермального бар'єру.

Рекомендована ціна грн

докладніше
...

Подiї

Науково-практична конференція "День аритмології на Дніпропетровщині" 30 листопада 2018 року відбулася освітня науково-практична конференція «День аритмології на Дніпропетровщині» для лікарів за спеціальностями «загальна практика - сімейна медицина&raq... докладніше
всi подiї