Терапевтична ефективність Адвокарда при хронічній серцеві недостатності

У статті обговорюються результати дослідження застосування комбінованого препарату Адвокард®
у складі комплексної терапії хронічної серцевої недостатності (ХСН). В результаті проведеного порівняльного аналізу показано позитивний вплив препарату Адвокард® на клініко-гемодинамічні показники, параметри центральної гемодинаміки, толерантність до фізичного навантаження, функціональний стан ендотелію у хворих на ХСН.

У ході дослідження визначено, що препарат Адвокард®виявляє насамперед властивості цитопротектора, позитивний ефект препарату пов'язаний з його кардіопротекторною та антиоксидантною активністю, що дозволяє суттєвознизити клінічні прояви оксидативного стресу - одного із найважливіших патогенетичних факторів ХСН. Разом з тим, наголошується на необхідності проведення подальших досліджень з метою визначення місця препарату Адвокард® в лікуванні пацієнтів з ХСН.

Повний текст статті ви можете скачати у форматі PDF

Публікації:

...

Подiї

Науково-практична конференція «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування» 13-14 червня 2018 року у Харкові відбулася науково-практична конференція «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування» для лікарів кардіологів, терапевтів та сімейн... докладніше
всi подiї